Ja, het is mogelijk om via DEGIRO in derivaten zoals opties, futures en hefboomproducten zoals "Sprinters", "Turbo's" of "Boosters" te beleggen.
Voor het handelen in opties en futures dient u over een Active-, Trader- of Day Trader profiel te beschikken. Dit hoeft niet voor het handelen in hefboomproducten; als u een Basic-account heeft en u heeft de benodigde kennistoetsen behaald, kunt u een aan- en verkooporders plaatsen voor dergelijke producten.
Let op: Hefboomproducten zoals Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 67% van de retailbeleggers lijdt verlies op de handel in turbo’s met deze aanbieder. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.