Je kunt je rendement zelf berekenen met de exportfunctie in je portefeuille. Zorg ervoor dat je het juiste begin en einde van de periode instelt.
Als je je winst voor een boekjaar wil berekenen, kun je ook de jaarrapporten gebruiken die beschikbaar zijn via Inbox > Documenten, omdat deze de meeste cijfers bevatten die je nodig hebt om de winst voor het jaar te berekenen: de waarde van de portefeuille op 1 januari en aan het einde van het jaar, de bedragen in contanten en Debet Geld/Marginleningen, en stortingen en opnames gedurende het jaar.
Hoewel de jaaropgave met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, aanvaardt DEGIRO geen verantwoordelijkheid voor eventuele onnauwkeurigheden of fouten in dit rapport.
De informatie op de jaaropgave kan worden aangevuld door meer uitgebreide gegevens die beschikbaar zijn door deze te exporteren via Inbox > Rekeningoverzicht.
Let op: DEGIRO is een execution-only broker, wij bieden dus geen belastingadviesdiensten aan. Als je hulp nodig hebt bij het invullen van je belastingaangifte, adviseren wij je contact op te nemen met de Belastingdienst of een belastingadviseur.